Gittigidiyor, alıcılara ve satıcılara açık artırma, mağaza, günlük anlaşma ve sabit fiyat listeleri sunacak bir platform sunan bir Türk e-alışveriş pazarıdır. Şirket eBay’in bir yan kuruluşudur ve giyim ve aksesuarlardan madeni para gibi koleksiyonlara kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

2001 yılında kurulan şirket, günde beş yüz bin ziyaretçinin günlük isabetini bildirdi.

Gittigidiyor vip kodu alma

GittiGidiyor vip kodu almak için çağrı merkezi telefonu aramanız gerekli bu arada hafta içi 08:30 – 17:00 saat aralığında hizmet veriyor. Bu saatler dışında VIP kodunu maalesef almak mümkün değil. GittiGidiyor müşteri temsilcisine bağlanmak için gittiGidiyor.com web sitesine girip site üzerinde üye girişi yapın daha sonra bu bağlantıya tıklayın. hemen sonra bizi arayın butonu tıklayınız. Açılan sayfada 4 haneli bir VIP destek kodu göreceksiniz. Bu destek kodunu bir yere not alınız. Aşağıda bulunan Gittigidiyor çağrı merkezi telefonu arayınız. Vıp destek kodunu tuşladıktan hemen sonra gittigidiyor müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız.

NOT: Size verilen VIP destek kodu 15 dakika süre ile geçerli olup 15 dakika sonra geçersiz duruma geçer. Buna dikkat etmekte fayda var.

Gittigidiyor çağrı merkezi telefonu

Gitti gidiyor müşteri hizmetleri: 0850 252 32 29

Gittigidiyor web sitesi üzerinden çözemediğiniz sorunlarınızı Gittigidiyor çağrı merkezi telefonu arayarak müşteri temsilcisi ile sorununuzu en kısa süre içerisinde çözebilirsiniz.

Gittigidiyor müşteri hizmetleri

Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Gittigidiyor adres bilgileri: My Office İş Mrkz., Çiğdem Sk., No: 1/14, 34746
Barbaros Mah., Ataşehir, İstanbul
Gittigidiyor telefon numarası: +90 (216) 687 02 99
Gittigidiyor faks numarası: +90 (216) 687 02 98
Gittigidiyor destek mail: gittigidiyor@hs05.kep.tr