En iyi iptv server hangisi konulu yazımızda detaylı araştırma yaptık. iptv giderek daha popüler hale geliyor ve kullanıcıları pahalı sözleşmelerden ve sınırlı içerikten kurtarıyor. ABD’deki ortalama kablo faturası şu anda NBC News’e göre ayda yaklaşık 99 dolar. Bu, 2010’dan bu yana her yıl yaklaşık yüzde 8’lik bir artış. Bu, cep telefonunuzun ve internet faturanızın en üstünde harcadığınız 99 $ ‘dır! Ayrıca, bölgesel en iyi iptv yayın hakları, favori içeriğinizi ülkenizde görüntülemenizi engelleyebilir.

Yani, pahalı kablo veya uydudan vazgeçmek istiyorsunuz! Şanslısınız, favori filmlerinizi ve spor yayınlarınızı izlemenin yeni bir yolu var. Daha fazla rahatlık ile tüm medya içeriğini önemli ölçüde daha düşük bir fiyata nasıl aktaracağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

En kaliteli iptv server dikkat edilmesi gerekenler!

 1. Kaliteli sunucu kullanması.
 2. Takılma veya donma olmayan.
 3. 7/24 teknik destek.
 4. %100 müşteri memnuniyeti.
 5. Ekstra yenileme ücreti yok.
 6. Sadece 0,03 saniye olan zapping hızı.
 7. 3D, HD, SD, 4K 3500+ canlı kanallar.

IPTV nedir?

“İnternet Protokolü Televizyonu (IPTV), geleneksel karasal, uydu sinyali ve kablolu televizyon formatları ile dağıtılmak yerine, televizyon servislerinin LAN veya Internet gibi paket anahtarlamalı bir ağ üzerinden Internet protokolü paketi kullanılarak teslim edildiği bir sistemdir. .”

Bu, eğlence ip tv içeriğinin artık İnternet bağlantısı olan herkes tarafından yayınlanabileceği ve alınabileceği anlamına gelir. Bu daha büyük rekabet ve daha düşük fiyatlar doğurmaktadır. Daha da önemlisi, daha fazla kullanıcı deneyimine izin verir, istediğiniz şeyi ve istediğiniz zaman izlemenizi sağlar. Artık bir alıcıda medya izlemiyorsunuz, parmaklarınızın ucunda bir eğlence merkezi var.

“Bu IPTV şeyleri karmaşık geliyor” ortak bir tepki. IPTV‘nin kendisi çok teknik ve kurulumu zor olabilir. İyi haber şu: Orada herhangi bir deneyim ya da yapılandırma gerektirmeyen bir dizi tak-çalıştır çözümü var. TV’nize bir kutu takıp kanepenizde oturmak kadar kolay. Aşağıda, farklı set üstü kutular ve hangi cihazları seçmeniz gerektiğine bakacağız.

Iptv nasıl kullanılır?

IPTV içeriğini izlemek için, istediğiniz iptv server kanalları, filmleri ve spor yayınlarını sağlayan bir kaynağın yanı sıra akış almak ve deşifre etmek için bir cihaza ihtiyacınız vardır . Akış içeriğine erişmenizi sağlayan beş tür cihaz vardır:

 • Smart tv
 • Akıllı cep telefonu
 • Tablet
 • Bilgisayar
 • Receiver

ip tv 4k yayın izlemek mümkün müdür?

4K akışı hala emekleme aşamasındadır ve bazı servisler için daha yüksek abonelik fiyatları talep etmektedir (örn. Netflix). Bununla birlikte, modern hanehalkları daha hızlı internet bağlantılarına kavuşurken, 4K iptv içeriğin akışı giderek daha popüler hale geliyor. Netflix, Amazon Video ve Youtube gibi büyük ana yayın hizmetleri, 4K içerik kataloğunu yavaş yavaş oluşturuyor.

Epicstream gibi IPTV yayın sağlayıcılarına ne dersiniz? Cevap hayır. IPTV servisleri, 4K akışları sağlamaktan sadece birkaç yıl uzaktadır, çünkü bant genişliği gereksinimleri 4K akış için çok büyüktür.